Press enter to see results or esc to cancel.

Czym zajmuje się Wasza firma?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HRS Projekt( HR Support)

HR Support to butikowa Agencja Personalna. Zajmujemy się rekrutacjami stałymi w każdej branży, na terenie całego kraju oraz w EU. Realizujemy dla naszych klientów Direct Search, rekrutacje abonamentowe, obsługę prawną oraz kampanie filmowe( rekrutacyjne i promocyjne)


Explain Visually

Pomagamy firmom opowiadać o złożonych rzeczach w jasny, zwięzły i przekonywujący sposób. 

Klienci najczęściej odzywają się do nas, gdy chcą sprzedać skomplikowany produkt, opowiedzieć o nowej procedurze lub wyjaśnić pracownikom strategiczny projekt.

W praktyce polega to na warsztatach na których pracujemy nad uproszczeniem przekazu klienta. A potem ten przekaz jest przez nas przedstawiany w animacjach, prezentacjach czy infografikach.


UNAMO

UNAMO jest kompleksową platformą marketingową, oferującą narzędzia analityczne z dwóch segmentów: analizy SEO i monitoringu Social Media.

UNAMO SEO (Unamo Search Engines Optimization) umożliwia między innymi monitorowanie linków przychodzących, pozycji stron dla wybranych słów kluczowych i analizę konkurencji.

UNAMO SMM (Unamo Social Media Monitoring) to rozwiązanie do monitorowania i analizy wypowiedzi w internecie oraz profili w mediach społecznościowych, w tym także influencerów.


HighSolutions

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla biznesu.
Strony internetowe, Sklepy on-line, Systemy internetowe, Aplikacje mobilne, Chatboty.


Leifheit Polska

Leifheit to międzynarodowy koncern, producent niezmechanizowanego AGD z przeszło 65 letnią tradycją produkcyjną i handlową, którego główna siedziba mieści się w Niemczech. Polski oddział, który istnieje od roku 2012 zajmuje się sprzedażą wyżej wymienionych produktów na rynku Polskim.


Magazyn kulinarny aCOOKu

aCOOKu to multimedialny magazyn kulinarny.Publikujemy opowieści, podcasty, filmy o tradycjach, zwyczajach i gastronomicznej kulturze z całego świata.


Surge Cloud

Wprowadzamy innowacje w handlu. Dostarczamy infrastruktury i systemu analitycznego umożliwiającego szczegółową analitykę w sklepach stacjonarnych. Umożliwiamy monitorowanie stanu zatowarowania w czasie rzeczywistym, inwentaryzację jednym kliknięciem.


Heartgrenade

Od ponad 5 lat pomagamy swoim Klientom realizując dla nich projekty informatyczne.

Posiadamy w swoim portfolio takich Klientów jak bank ING, czy Facebook, sami mówimy o sobie, że jesteśmy „super-teamem” wykonującym rozwiązania informatyczne wspierające biznes. Mowa tutaj o systemach informatycznych zarządzających przedsiębiorstwem, stronach internetowych, czy aplikacjach mobilnych.

Dbamy o jak najwyższą jakość projektów, które wykonujemy w oparciu o wspólną analizę potrzeb i zrozumienie biznesu naszych Klientów.


Thecamels

Utrzymujemy (hostujemy) strony w sieci oraz zajmujemy się administracją serwerów. W skrócie dbamy o to, aby to co stworzyli programiści, działało nieprzerwanie w Internecie. Pomagamy blogerom w uruchamianiu ich pierwszych blogów oraz dużym firmom w skalowaniu aplikacji webowych.


Nozbe

Rozwijamy Nozbe - aplikację do zarządzania projektami i zadaniami.