Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

Czym zajmuje się Wasza firma?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HighSolutions

1

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla biznesu.

Strony internetowe, Sklepy on-line, Systemy internetowe, Aplikacje mobilne, Chatboty.


Leifheit Polska

1

Leifheit to międzynarodowy koncern, producent niezmechanizowanego AGD z przeszło 60 letnią tradycją produkcyjną i handlową, którego główna siedziba mieści się w Niemczech. Polski oddział, który istnieje od roku 2012 zajmuje się sprzedażą wyżej wymienionych produktów na rynku Polskim.


Magazyn kulinarny aCOOKu

1

aCOOKu to multimedialny magazyn kulinarny. Publikujemy opowieści, podcasty, filmy o tradycjach, zwyczajach i gastronomicznej kulturze z całego świata.


JJ Communications

1

Zajmujemy się consultingiem komunikacyjnym i public relations. Dbamy o to, żeby różnego typu organizacje biznesowe, najczęściej z obszaru “ekonomii cyfrowej” były w odpowiednim świetle widoczne w mediach. Realizujemy także różnego typu projekty (w tym badawcze) dotyczące rynku pracy, zwłaszcza w kontekście przyszłości pracy - stąd nasze zainteresowanie pracą zdalną.


Surge Cloud

Wprowadzamy innowacje w handlu. Dostarczamy infrastruktury i systemu analitycznego umożliwiającego szczegółową analitykę w sklepach stacjonarnych. Umożliwiamy monitorowanie stanu zatowarowania w czasie rzeczywistym, inwentaryzację jednym kliknięciem.