Press enter to see results or esc to cancel.

Surge Cloud

Surge Cloud wprowadza innowacje w handlu. Dostarcza infrastruktury i systemu analitycznego umożliwiającego szczegółową analitykę w sklepach stacjonarnych. Umożliwia monitorowanie stanu zatowarowania w czasie rzeczywistym, inwentaryzację jednym kliknięciem.

Ogólnie o pracy zdalnej

Czym zajmuje się Wasza firma?

Wprowadzamy innowacje w handlu. Dostarczamy infrastruktury i systemu analitycznego umożliwiającego szczegółową analitykę w sklepach stacjonarnych. Umożliwiamy monitorowanie stanu zatowarowania w czasie rzeczywistym, inwentaryzację jednym kliknięciem.

Czy idea pracy zdalnej była obecna w firmie od początku, czy pojawiła się później?

Od początku.

Co skłoniło Was do wprowadzenia możliwości pracy zdalnej?

Po pierwsze, bardziej była to kwestia braku przeciwwskazań. Poza tym, chcąc pracować z najlepszymi musimy wykazywać elastyczność. Nie łatwo jest zbudować zespół składający się z czołowych specjalistów, zamykając wszystkich w sztywnych, archaicznych regułach.

W jakiej formie praca zdalna funkcjonuje w Waszej firmie?

Każdy ma możliwość pracować zdalnie bez ograniczeń, o ile nie koliduje to z jakimiś spotkaniami, eventami lub nie utrudnia prowadzenia projektu, co zdarza się rzadko.

Czym zajmują się pracownicy pracujący zdalnie?

Pracownicy korzystający z możliwości pracy zdalnej to głównie pracownicy naukowi z działu Badań i Rozwoju, a także bezpośrednio odpowiedzialne za sprzedaż. Pozostali korzystają z tej możliwości bardzo rzadko. Cenią sobie atmosferę biura i wolą na co dzień pracować na miejscu. W pewnym sensie biuro jest u nas czymś w rodzaju benefitu.

Co było największą obawą przed wprowadzeniem pracy zdalnej?

Nie mieliśmy obaw. Firmę zakładali młodzi, ale bardzo świadomi biznesowo ludzie, doświadczeni w poprzednich przedsięwzięciach. Zdążyli się przekonać o tym, że traktowanie pracowników po ludzku przynosi wymierne korzyści dla obu stron.

Jakie widzicie największe zalety pracowników pracujących zdalnie?

Praca zdalna nie jest w naszym przypadku czymś, co składa się na specyfikę organizacji. Zatrudniamy najlepszych i dajemy im wszystko, czego potrzebują, żeby wykorzystywali swój potencjał. Jeśli ktoś uważa, że w danym dniu, tygodniu czy miesiącu jest w stanie lepiej realizować swoje cele siedząc w domu lub leżąc na plaży, z niczym to nie koliduje - nie ma sprawy. Skupiamy się na celach, efektach, a nie na tym ile czasu ktoś im poświęcił i w jakim miejscu przebywał.

[mc4wp_form id="1308"]