Press enter to see results or esc to cancel.

Jak dbacie o dobrą atmosferę i kulturę pracy w zespołach pracujących zdalnie?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HRS Projekt( HR Support)

Staram się raz w tygodniu motywować ludzi do pracy, podsumowujemy tydzień, omawiamy strategię, wzajemnie poprawiamy sobie humor, w ciągu dnia wysyłamy też śmieszne rozluźniające rzeczy i staramy się z głową do góry patrzeć w przyszłość;-)


Explain Visually

Poprzez spotkania (choć ostatnio rzadko, z wiadomych względów) oraz rozmowy telefoniczne, które pomagają podtrzymać relację.


JJ Communications

W przypadku codziennej pracy - naszym “kluczem do sukcesu” jest częsta komunikacja i zasada otwartości. Ustalamy teamy projektowe tak, żeby każdy w JJu mógł poznać styl pracy innych. Stosujemy także elementy grywalizacji, które łączą ze sobą członków teamu, na co dzień nie współpracujących ze sobą. Ponadto - organizujemy wyjazdy integracyjne (tzw. JJ Tripy), spotkania świąteczne, wspólne imprezy czy szkolenia.

Wszystko to razem sprawia, że myślę, że śmiało można powiedzieć, że udało nam się zbudować zgrany, energiczny team, dla którego praca zdalna nie jest problemem, a po prostu ciekawą rzeczywistością.


Heartgrenade

Dobrą relacją opierającą się na szczerych rozmowach.


Nozbe

Bazujemy na zaufaniu. Szukamy ludzi, którym możemy i chcemy zaufać, i których nie trzeba kontrolować. Szanujemy siebie nawzajem, cenimy szczerość, uczciwość i poczucie humoru :)

Dodatkowo dwa razy w roku organizujemy „Nozbe Reunion”, w ramach którego wszyscy spotykamy się na tydzień w fajnym miejscu i wspólnie pracujemy oraz wesoło spędzamy czas wolny :) Demokratycznie wybieramy miejsce i hotel, po czym wszyscy się tam zjeżdżamy i „ładujemy baterie” na kolejne pół roku pracy w pełni zdalnej.