Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

Jak pracujesz zdalnie

Na to pytanie odpowiedzieli:

Patrycja Bończewska

1

Wyjaśnianie zajmowało mi zbyt dużo czasu. Teraz po prostu mówię, że prowadzę sklep internetowy.


Patrycja Bończewska

1

Hmm….chyba taką, że “wszystko co łatwe, kiedyś było trudne”.


Patrycja Bończewska

1

Jestem z nimi stale na FB, mamy swoje grupy i czaty + spotkania 1 raz w tygodniu. Czasem także wykorzystujemy nagrania motywacyjne ;), czasem hangouts.


Patrycja Bończewska

1

Och to chyba problemy techniczne, które się czasem zdarzają. Pisałam o tym na blogu. Jak jest awaria neta lub prądu, to nie ma radości, jak na etacie i nie idzie się do domu, tylko trzeba to ogarnąć samemu.


Patrycja Bończewska

1

Fb, canva, youtube, kilka programów do montowania. Obrabiam fotki też w kilku programach. A do tego tradycyjnie e-mail i skype


Patrycja Bończewska

1

Och to różnie. Teraz mam już jakiś konkretny plan dnia, ale przez pierwsze 4-6 miesięcy nie potrafiłam się zorganizować. Najgorsze były poranki, bo często pracowałam do późna i rano miałam wiele do ogarnięcia. Ważna jest praca z kalendarzem, ja codziennie rano mam jakieś przypominajki i układam tydzień na 5-6 dni do przodu. Robię różne rzeczy: nagrywam, montuję grafiki, robię konferencje, nagrania, spotkania, więc nie ma konkretnego, takiego samego planu.

Poranki:

  • Snapchaty z różnych krajów programowanie - max 5
  • Youtube - pozytywne nastawienie się na resztę dnia, motywują do działania (15 min), kanał “po cudzemu”
  • Picie wody
  • Śniadanie w biegu 8:30-9

Wojtek Piesta

1

Nigdy w życiu!


Wojtek Piesta

1

Moja żona powtarza mi, żebym był konsekwentny i cierpliwy. Dzięki temu potrafię pracować wydajniej i nie tracić czasu na przeglądanie mediów społecznościowych lub innych stron. Nie zawsze się da, ale tego trzeba pilnować.


Wojtek Piesta

1

To zależy od tego, dla kogo pracuję. Zwykle jest to kontakt mailowy. Teraz dużo korzystam ze Slacka. Czasem, kiedy trzeba kogoś zobaczyć, to https://hangouts.google.com.


Wojtek Piesta

1

Nie mam jeszcze firmy, więc rozliczanie projektów w oparciu o umowę o dzieło nie zawsze jest takie szybkie jakbym sobie życzył. Ale jak do tej pory, nie zdarzyło mi się, żeby ktoś mnie oszukał. Staram się po prostu nie pracować bez umowy lub dla ludzi, których zupełnie nie znam.