Press enter to see results or esc to cancel.

Zarządzanie zespołem zdalnym

Na to pytanie odpowiedzieli:

Heartgrenade

1

Dobrą relacją opierającą się na szczerych rozmowach.


Heartgrenade

1

W ogóle.


Heartgrenade

1

Rzadkie spotkania z pracownikami na piwo ;)


Heartgrenade

1

Z reguły polegamy na opinii Project Managera, lub Klienta, jeżeli to on zarządza projektem. Robimy też code review.


Heartgrenade

1

Jira, Asana, ClickUp, czasami timetrackery do mierzenia czasu spędzonego nad projektem.


Heartgrenade

1

Telefon/Skype/slack/mail.


Heartgrenade

1

Szczerość i wymaganie szczerości z drugiej strony. Dzięki temu udaje nam się budować bardzo pozytywne i długotrwające relacje z pracownikami.


Nozbe

1

Bazujemy na zaufaniu. Szukamy ludzi, którym możemy i chcemy zaufać, i których nie trzeba kontrolować. Szanujemy siebie nawzajem, cenimy szczerość, uczciwość i poczucie humoru :)

Dodatkowo dwa razy w roku organizujemy „Nozbe Reunion”, w ramach którego wszyscy spotykamy się na tydzień w fajnym miejscu i wspólnie pracujemy oraz wesoło spędzamy czas wolny :) Demokratycznie wybieramy miejsce i hotel, po czym wszyscy się tam zjeżdżamy i „ładujemy baterie” na kolejne pół roku pracy w pełni zdalnej.


Nozbe

1

Nigdy. W Nozbe nie mamy biura :)


Nozbe

1

Trzeba pokonać psychiczną barierę: pomimo iż nie widzę, że ludzie pracują, ufam im, że to robią. Potem i tak wszystko można zweryfikować na podstawie wyników ich pracy. Wielu managerów nie umie sobie poradzić z brakiem “fizycznej obecności” pracowników. Jednak chyba każdy chce pracować z ludźmi, którym można zaufać, a nie których należy kontrolować. Oczywiście, jeśli ktoś to zaufanie nadużyje i będzie regularnie spóźniał się z pracą, to trzeba starać się temu zaradzić, jak w każdej innej firmie. Jeśli mimo prób, ciągle się to nie udaje, czasami trzeba się po prostu pożegnać.