Press enter to see results or esc to cancel.

osoba

Na to pytanie odpowiedzieli:

Patrycja Bończewska

1

Właściwie to nie było jakiejś mocnej. Od zawsze mówiono mi, abym walczyła o swoje marzenie, a to było jedno z nich ;) .

Mama: jeżeli coś czujesz, to to rób

Mama miała podejście, że trzeba się uczyć i próbować nowych rzeczy.


Patrycja Bończewska

1

Pracowałam już na Malcie, teraz marzą mi się Włochy, Bali..ale to dlatego, aby przy okazji zwiedzić. Chciałabym być co 2-3 miesiące w innym miejscu.


Patrycja Bończewska

1

Uśmiech to jedyna krzywa, która wszystko prostuje.


Patrycja Bończewska

1

Tak, staram się ćwiczyć jogę. Dieta? Sama nie wiem, to szerokie pojęcie. W 2018 postanowiłam pić więcej wody i robię to. Zawsze też jadłam dużo owoców i warzyw i jadłam regularnie.


Patrycja Bończewska

1

Ooo, o tym ostatnio zapominam, dlatego że zaprzyjaźniłam się z wieloma współpracownikami, a nigdy wcześniej tego nie robiłam.

Kiedy pracowałam na etacie, nie miałam wpływu na to, z kim pracuję. Teraz mogę sama wybrać z kim, do tego sama stawiam bariery, kiedy stop - kiedy praca, kiedy znajomość.

Potrafię działać cały dzień przez to, że zespół jest rozsiany po całym świecie, ale nadal potrafię oddzielić części dnia tylko na życie samo w sobie.


Patrycja Bończewska

1

Poczekaj jeszcze nie umieram! ;) Na pewno jako osoba radosna i pewna siebie, która pokazała i pomogła innym w uzyskaniu tego samego.


Patrycja Bończewska

1

Jako prezent nic i często wolę szkolenia nagrywane albo na żywo. Ale moją uwagę przykuła książka “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”


Patrycja Bończewska

1

Hmm...sama nie wiem. Nie rozpatruje tego w ten sposób. Raczej dobrze rozłożyłam swoje życie i nie narzekam na jakieś wielkie błędy czy porażki.


Patrycja Bończewska

1

Wyjaśnianie zajmowało mi zbyt dużo czasu. Teraz po prostu mówię, że prowadzę sklep internetowy.


Patrycja Bończewska

1

Hmm….chyba taką, że “wszystko co łatwe, kiedyś było trudne”.