Press enter to see results or esc to cancel.

osoba

Na to pytanie odpowiedzieli:

Patrycja Bończewska

Właściwie to nie było jakiejś mocnej. Od zawsze mówiono mi, abym walczyła o swoje marzenie, a to było jedno z nich ;) .

Mama: jeżeli coś czujesz, to to rób

Mama miała podejście, że trzeba się uczyć i próbować nowych rzeczy.


Patrycja Bończewska

Pracowałam już na Malcie, teraz marzą mi się Włochy, Bali..ale to dlatego, aby przy okazji zwiedzić. Chciałabym być co 2-3 miesiące w innym miejscu.


Patrycja Bończewska

Uśmiech to jedyna krzywa, która wszystko prostuje.


Patrycja Bończewska

Tak, staram się ćwiczyć jogę. Dieta? Sama nie wiem, to szerokie pojęcie. W 2018 postanowiłam pić więcej wody i robię to. Zawsze też jadłam dużo owoców i warzyw i jadłam regularnie.


Patrycja Bończewska

Ooo, o tym ostatnio zapominam, dlatego że zaprzyjaźniłam się z wieloma współpracownikami, a nigdy wcześniej tego nie robiłam.

Kiedy pracowałam na etacie, nie miałam wpływu na to, z kim pracuję. Teraz mogę sama wybrać z kim, do tego sama stawiam bariery, kiedy stop - kiedy praca, kiedy znajomość.

Potrafię działać cały dzień przez to, że zespół jest rozsiany po całym świecie, ale nadal potrafię oddzielić części dnia tylko na życie samo w sobie.


Patrycja Bończewska

Poczekaj jeszcze nie umieram! ;) Na pewno jako osoba radosna i pewna siebie, która pokazała i pomogła innym w uzyskaniu tego samego.


Patrycja Bończewska

Jako prezent nic i często wolę szkolenia nagrywane albo na żywo. Ale moją uwagę przykuła książka “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”


Patrycja Bończewska

Hmm...sama nie wiem. Nie rozpatruje tego w ten sposób. Raczej dobrze rozłożyłam swoje życie i nie narzekam na jakieś wielkie błędy czy porażki.


Patrycja Bończewska

Wyjaśnianie zajmowało mi zbyt dużo czasu. Teraz po prostu mówię, że prowadzę sklep internetowy.


Patrycja Bończewska

Hmm….chyba taką, że “wszystko co łatwe, kiedyś było trudne”.