Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

Co sprawia, że udaje Wam się z powodzeniem pracować zdalnie?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HighSolutions

1

Kluczem jest znalezienie osób, które wyróżniają się nie tylko umiejętnościami twardymi. W pracy zdalnej bardziej istotne są umiejętności miękkie i odpowiednie wartości.


Leifheit Polska

1

Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich ludzi i  dopasowanie stylu zarządzania do panujących warunków. Kluczem są ludzie – są integralną częścią firmy i bez nich Leifheit Polska nie odniosłoby sukcesu. Drugą bardzo ważną kwestią jest  odpowiedni model zarządzania, stawiający na samodzielność i odpowiedzialne zadania. Staram się układać strukturę również tak, by każdy z pracowników miał na firmę realny wpływ na poziomie decyzyjności. Prowadzi to bowiem do wzmocnienia więzi z reprezentowaną marką, a także daje o wiele większą satysfakcję z powierzanych obowiązków.


Magazyn kulinarny aCOOKu

1

Odpowiedź jest krótka - to intensywna komunikacja i dobrze zorganizowany system przydzielania i śledzenia zleconych zadań.


JJ Communications

1

Myślę, że 3 rzeczy: kompatybilny z pracą zdalną rodzaj biznesu, który prowadzimy, szczęście do odpowiedzialnych i utalentowanych ludzi, oraz fakt, że nasza struktura i system pracy, od samego początku był projektowany w taki sposób, żeby praca zdalna była możliwa i efektywna.


Surge Cloud

Jasno postawione cele i uspójnione metody komunikacji.