Press enter to see results or esc to cancel.

Co sprawia, że udaje Wam się z powodzeniem pracować zdalnie?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HRS Projekt( HR Support)

Mamy niewielki zespół, więc nie jest trudno. Każdy z nas ma rozdzielone zadania i rozliczany jest z efektów swojej pracy. Każdemu też zależy na dobrze wykonanym zadaniu, bo utożsamia się z firmą i jej ideą.


Explain Visually

  1. Odpowiedni ludzie. Zatrudniamy tylko ludzi z minimum 5-letnim doświadczeniem, którzy są rzetelni i umieją pracować samodzielnie.
  2. Ciągłe udoskonalanie procesów. Analizujemy co nam działa, co nie i potem organizujemy warsztaty na których szukamy rozwiązań.

UNAMO

Kiedy okresowo nie widujesz swojego zespołu w pełnym składzie, podstawowym zadaniem jest integracja go podczas czasowych wydarzeń wewnętrznych.

W tym celu utworzyliśmy specjalne stanowisko w firmie, czyli Event Manager, które w UNAMO przyjęła nasza dotychczasowa Office Manager, Joanna Żmuda.

Joasia bez przerwy dba o nasze samopoczucie i komunikację między zespołami oraz poszczególnymi osobami, a także czas odpoczynku i wspólnej rozrywki.


Heartgrenade

Szczerość i wymaganie szczerości z drugiej strony. Dzięki temu udaje nam się budować bardzo pozytywne i długotrwające relacje z pracownikami.


Nozbe

Wypracowywana przez lata kultura organizacji, konkretne zasady komunikacji, odpowiednie narzędzia: Nozbe, Slack, GitHub, Zoom, Dropbox, Dropbox Paper itp.

Ogromną rolę pełni też nastawienie i zdolności przywódcze Michała, naszego CEO :) Musi cały czas pilnować, aby pracownicy byli zmotywowani i widzieli, że robimy coś dobrego, a każdy z nich jest współodpowiedzialny za firmę, czyli ma duży wkład w nasz sukces. Poza tym pamiętamy o tym, że już ponad pół miliona osób spróbowało Nozbe i wiele z nich codziennie właśnie planuje swoje zadania i projekty, otwierając naszą aplikację. To duża odpowiedzialność, ale też niesamowite poczucie dumy i źródło motywacji do dalszego rozwoju.