Press enter to see results or esc to cancel.

Życie

Na to pytanie odpowiedzieli:

Patrycja Bończewska

Uśmiech to jedyna krzywa, która wszystko prostuje.


Patrycja Bończewska

Tak, staram się ćwiczyć jogę. Dieta? Sama nie wiem, to szerokie pojęcie. W 2018 postanowiłam pić więcej wody i robię to. Zawsze też jadłam dużo owoców i warzyw i jadłam regularnie.


Patrycja Bończewska

Ooo, o tym ostatnio zapominam, dlatego że zaprzyjaźniłam się z wieloma współpracownikami, a nigdy wcześniej tego nie robiłam.

Kiedy pracowałam na etacie, nie miałam wpływu na to, z kim pracuję. Teraz mogę sama wybrać z kim, do tego sama stawiam bariery, kiedy stop - kiedy praca, kiedy znajomość.

Potrafię działać cały dzień przez to, że zespół jest rozsiany po całym świecie, ale nadal potrafię oddzielić części dnia tylko na życie samo w sobie.


Patrycja Bończewska

Poczekaj jeszcze nie umieram! ;) Na pewno jako osoba radosna i pewna siebie, która pokazała i pomogła innym w uzyskaniu tego samego.


Patrycja Bończewska

Jako prezent nic i często wolę szkolenia nagrywane albo na żywo. Ale moją uwagę przykuła książka “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”


Patrycja Bończewska

Hmm...sama nie wiem. Nie rozpatruje tego w ten sposób. Raczej dobrze rozłożyłam swoje życie i nie narzekam na jakieś wielkie błędy czy porażki.


Wojtek Piesta

Zwolnij.


Wojtek Piesta

Odkąd prawie rok temu skręciłem kolano i naciągnąłem więzadła musiałem przestać grać w piłkę i biegać. Więcej gram w FIFĘ z przyjaciółmi. W ostatnich miesiącach powoli wracam do żywych i mam nadzieję, że jeszcze pokopię piłkę. Nasze dzieci odżywiają się w oparciu o dietę BLW (Bobas Lubi Wybór), więc staramy się jeść w miarę zdrowo, żeby one mogły mieć na talerzykach to samo, co my na naszych.


Wojtek Piesta

Szalki tej wagi raz przechylają się w jedną, a raz w drugą stronę, ale wieczorem okazuje się, że jest równowaga. Staram się nie pracować, kiedy jestem z bliskimi. Podobnie w drugą stronę. Lepiej usiąść, zrobić wszystko, co mam zrobić i zająć się innymi rzeczami. To dość proste założenie, ale piekielnie trudne. Ten balans trzeba trenować. Mi się to już udaje, choć też nie zawsze.


Wojtek Piesta

Wolałbym pamiętać do samej śmierci ;) Chciałbym, żeby ktoś po mojej śmierci powiedział, że to był porządny gość.