Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

Czym zajmują się pracownicy pracujący zdalnie?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HighSolutions

1

Obecnie zdalnie współpracują z nami programiści, graficy i marketingowiec.


Leifheit Polska

1

Wszystkie funkcje niezbędne do działania firmy dystrybucyjnej prowadzone się w Leifheit Polska zdalnie. Czyli sprzedaż, administracja, marketing, działalność online.


Magazyn kulinarny aCOOKu

1

Właściwie wszystkim. Jak wcześniej wspomniałam, jesteśmy zespołem ludzi rozproszonych po wszystkich zakątkach naszego globu. Dotyczy to nie tylko redaktorów, ale wszystkich działów: korekty, marketingu, PR, działu edytorialnego, a także ekipy odpowiedzialnej za przekaz audio-wizualny. To takie nasze małe, globalne przedsięwzięcie.


JJ Communications

1

Właściwie wszystkim - od zdalnych brainstormów z innymi członkami teamu, po pisanie tekstów, kontakt z partnerami, przygotowywanie prezentacji dla klientów, rozmowy z dziennikarzami, po prozaiczne rzeczy jak np. rozliczanie projektów i wrzucanie faktur do odpowiednich folderów na dysku sieciowym. Wyjmując spotkania (z klientami, partnerami, dziennikarzami) i organizację eventów, żaden aspekt naszej pracy nie jest geograficznie przywiązany do żadnego miejsca. Wszystko jest kwestią odpowiedniej organizacji pracy.


Surge Cloud

Pracownicy korzystający z możliwości pracy zdalnej to głównie pracownicy naukowi z działu Badań i Rozwoju, a także bezpośrednio odpowiedzialne za sprzedaż. Pozostali korzystają z tej możliwości bardzo rzadko. Cenią sobie atmosferę biura i wolą na co dzień pracować na miejscu. W pewnym sensie biuro jest u nas czymś w rodzaju benefitu.