Press enter to see results or esc to cancel.

Czym zajmują się pracownicy pracujący zdalnie?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HRS Projekt( HR Support)

Zatrudniamy rekruterów , którzy zajmują się obsługą klientów, kandydatów oraz prowadzeniem kompleksowych projektów rekrutacyjnych.


Explain Visually

  1. Pisanie tekstów (copywriting),
  2. Tworzenie storyboardów (rysowanie),
  3. Projektowanie graficzne,
  4. Montaż,
  5. Animacja.

HighSolutions

Obecnie zdalnie współpracują z nami programiści, graficy i marketingowiec.


Leifheit Polska

Wszystkie funkcje niezbędne do działania firmy dystrybucyjnej prowadzone się w Leifheit Polska zdalnie. Czyli sprzedaż, administracja, marketing, działalność online.


Magazyn kulinarny aCOOKu

Właściwie wszystkim. Jak wcześniej wspomniałam, jesteśmy zespołem ludzi rozproszonych po wszystkich zakątkach naszego globu. Dotyczy to nie tylko redaktorów, ale wszystkich działów: korekty, marketingu, PR, działu edytorialnego, a także ekipy odpowiedzialnej za przekaz audio-wizualny. To takie nasze małe, globalne przedsięwzięcie.


Thecamels

Głównie to administracją serwerami. Zdalnie pracuję też graficy, księgowi oraz programiści.


Surge Cloud

Pracownicy korzystający z możliwości pracy zdalnej to głównie pracownicy naukowi z działu Badań i Rozwoju, a także bezpośrednio odpowiedzialne za sprzedaż. Pozostali korzystają z tej możliwości bardzo rzadko. Cenią sobie atmosferę biura i wolą na co dzień pracować na miejscu. W pewnym sensie biuro jest u nas czymś w rodzaju benefitu.


Heartgrenade

Wszystkimi rolami produkcyjnymi (programowanie, grafika, ux) oraz prowadzeniem projektów. Stacjonarnie mamy tak naprawdę jedynie osoby zarządcze, podejmujące najbardziej newralgiczne decyzje.