Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

Jakie widzicie największe zalety pracowników pracujących zdalnie?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HighSolutions

1

W jednej lokalizacji na pewno trudniej jest znaleźć osobę pasującą do naszych potrzeb i wartości. Biorąc pod uwagę większą pulę osób, mamy większe szanse na znalezienie bardziej odpowiedniego współpracownika.


Leifheit Polska

1

Pierwsza z zalet jaka mi się nasuwa to motywacja pracowników. Jest zdecydowanie większa niż w przypadku klasycznej pracy biurowej dzięki elastyczności oraz swobodzie działania. Pracownicy bardzo cenią sobie ten model współpracy i mają świadomość tego, że sposobność do pracy w takim systemie nie jest powszechna. Mam wrażenie, że praca zdalna również sprzyja kreatywności. Często sami musimy szukać rozwiązań, nie mając kolegi przy biurku obok, choć oczywiście, w każdej chwili, można się skontaktować z dowolnym członkiem zespołu. To wszystko przekłada się też na zaangażowanie, które mając porównanie, śmiało mogę ocenić jako dużo wyższe niż w przypadku pracy stacjonarnej.


Magazyn kulinarny aCOOKu

1

Nie będę oryginalna, jeśli powiem, że jest to przede wszystkim możliwość pracy z miejsca, które nam odpowiada. Co więcej, tworzymy wspaniały zespół pasjonatów, a kolejnych talentów szukamy po całym świecie, a nie tylko w jednym mieście. Dzięki temu zbieramy najlepszych.


JJ Communications

1

W naszym modelu - właściwie nie rozróżniamy pracowników zdalnych od stacjonarnych, ponieważ dzień pracy, wyjmując oczywiście aspekt lokalizacji, niespecjalnie się różni dla obu przypadków.


Surge Cloud

Praca zdalna nie jest w naszym przypadku czymś, co składa się na specyfikę organizacji. Zatrudniamy najlepszych i dajemy im wszystko, czego potrzebują, żeby wykorzystywali swój potencjał. Jeśli ktoś uważa, że w danym dniu, tygodniu czy miesiącu jest w stanie lepiej realizować swoje cele siedząc w domu lub leżąc na plaży, z niczym to nie koliduje - nie ma sprawy. Skupiamy się na celach, efektach, a nie na tym ile czasu ktoś im poświęcił i w jakim miejscu przebywał.