Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

W jaki sposób oceniacie / mierzycie produktywność pracowników zdalnych?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HighSolutions

1

Toggl dostarcza wystarczające dane odnośnie produktywności. Porównując rzeczywisty czas pracy do liczby godzin w wycenie na poszczególne zadania, przeprowadzamy całym zespołem analizę ewentualnych niezgodności i wyciągamy wnioski.


Leifheit Polska

1

Każdy ma wyznaczone określone cele - nie różni się to wiele od celów dla pracowników w klasycznym biurze. Weryfikacja i progres następuje na bieżąco przez systemy (np. pomiar sprzedaży) lub spotkania/rozmowy telefoniczne (dla pracowników spoza sprzedaży).


Magazyn kulinarny aCOOKu

1

Większość zlecanych zadań ma konkretne daty realizacji tzw. deadlines. Kontrola ram czasowych pozwala na szybką weryfikację, czy dana osoba nadaje się do pracy zdalnej i czy jej produktywność wpływa na postępy nad projektami, czy też wręcz przeciwnie, opóźnia je. Natomiast ASANA pozwala nam śledzić przydzielone zadania. Nie bez znaczenia jest też stały i w miarę regularny kontakt z członkami zespołu. Dzięki temu wiemy, na jakim etapie zaawansowania jest zlecone zadanie.


JJ Communications

1

W taki sam, jak pracowników stacjonarnych: widzimy czy powierzone zadania zostały wykonane. Nie ma w tym większej filozofii, nie bawimy się w mierzenie godzin spędzonych nad pracą - mamy nastawienie zadaniowe.


Surge Cloud

Osiągniętymi celami.