Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

Kim jest Zdalny Ninja?

Zdalny Ninja to każdy, kto stał się ekspertem w pracy zdalnej. Możesz być nim i Ty, jeśli zgłębisz umiejętności niezbędne do pracy poza biurem. Są to między innymi:

  • organizacja – siebie i zespołu
  • szeroko pojęta komunikacja
  • proaktywność przejawiająca się w niezależności i samowystarczalności
  • używanie nowych technologii (oprogramowania, czy sprzętu) z łatwością i przyjemnością
  • świadomość czasu, swojego i współpracowników z innych stref czasowych
  • motywacja do działania
  • właściwy balans życia i pracy

Po co to wszystko?

Działamy, by zmienić podejście do pracy zdalnej w Polsce. Walczymy o to, by praca stała się przyjemnością.

Naszym celem jest uniezależnienie pracowników w Polsce od biura i ustawowych godzin 9-17.

Miliony ludzi na całym świecie zdążyły już odkryć zalety, jakie daje praca zdalna. W Polsce adaptacja tej formy współpracy nie stała się niestety tak powszechna i pełna, jak byśmy tego chcieli.

Technologia pozwalająca pracować zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi istnieje. Od dawna. I jest ulepszana. Codziennie.

Brakuje jednak najważniejszego – odpowiedniego podejścia ludzi. Zdalny Ninja jest tym ostatnim elementem układanki, który pomoże dokonać kluczowych zmian w podejściu do zarządzania zespołami. W firmach rozproszonych musi nastąpić wewnętrzna przemiana z paradygmatu polecenia i kontroli na relacje oparte na odpowiedzialności i zaufaniu.

Głęboko wierzymy, że wspólnymi siłami, razem z Tobą, jesteśmy w stanie przeciwstawić się statusowi quo.

Zmiany muszą nastąpić jednak po obu stronach. Pracownicy zdalni, to wysoko wydajne jednostki, które nauczyły się pracować bez szefa nad głową. Nie każdy od razu posiada te umiejętności. Decyzja o wejściu na ścieżkę stałego doskonalenia się należy zatem do Ciebie.

Jeżeli zechcesz nią podążać, uczyć się, będziemy tym bardziej zdeterminowani Ci tę wiedzę dostarczać. Będzie to relacja oparta na zaufaniu i głębokiej więzi – podobnie jak w starojapońskich szkołach zaszytych głęboko w górach.

(19 ocen)

Zespół, czyli parę słów o nas

Możesz zapytać się:

Kim wy w ogóle jesteście, żeby mówić mi jak pracować?

Przekonaj się sam, kim są członkowie zespołu Zdalnego Ninjy. Każdy z nas ma odmienne, wieloletnie doświadczenia. To co nasz łączy to pasja do pracy zdalnej. Mówimy o sobie nieśmiało Zdalni Senseie, jednak to czas pokaże, jak wiele uda nam się dokonać na polskim rynku pracy.

Niezbędnym elementem po raz kolejny jesteś Ty. Szczerze wierzymy, że życie nabiera sensu dopiero pomagając innym. Widzisz więc, jak istotny jesteś w tym całym zamieszaniu.

Zawsze staramy się odpowiadać na każdy komentarz czy wiadomość na Facebooku, które dostajemy. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, niż budowanie znajomości, czy wręcz przyjaźni z wiernymi fanami, których łączy podobny cel - budzić się z rana w wymarzonym miejscu na ziemi i z ogromnym zapałem robić to, co się kocha.

Gotowy by nas poznać?

Jacek Kryszkiewicz

Filmowiec · Manager artystyczny · Poszukiwacz przygód

Realizuje projekty związane z ekologią i etyką. Miłośnik życia, wolności, ciągłej inspiracji nowymi kulturami, miejscami, środowiskami. Dzięki pracy zdalnej ucieka do lasów i wód gdzie czuje się najlepiej. Uwielbia wszystkie deski - na wodzie, śniegu i kółkach. W Zdalnym Ninja koordynuje materiały audiowizualne.

Oskar Grochowalski

Przedsiębiorca · Podróżnik · Miłośnik survivalu

Za cel przyjął dokonać niemożliwego: uniezależnić polskich pracowników od biura i ustawowych godzin 9-17. Sposób na życie znalazł w pracy zdalnej, która pozwala uciec od rutyny i zrealizować długo planowane marzenia.

Michał Barczak

Przedsiębiorca · Blogger · Fan tworzenia nowych rzeczy

Przedsiębiorca i start-upowiec tworzący kreatywne usługi mocno powiązane z marketingiem online. Od kilku lat stara się edukować ludzi, jak mogą zacząć dorabiać przez Internet nawet bez doświadczenia. Prywatnie szczęśliwy mąż, kociarz i fan dobrej książki.

artpi

Kamila Olejnik

Zdalny Ninja w mediach

Gdzie mogłeś już usłyszeć o projekcie:

 

Press kit

Najbardziej aktualne informacje o fundacji w jednym pliku do pobrania:

Pobierz PressKit

Chcesz dostawać co tydzień porcję porad i wskazówek, jak zacząć i pracować zdalnie?

Dołącz do ponad 600 aktywnie działających Zdalnych Ninjy!

Pracujemy na: