Wciśnij Enter, by zobaczyć wyniki albo Esc, by anulować.

Co skłoniło Was do wprowadzenia możliwości pracy zdalnej?

Na to pytanie odpowiedzieli:

HighSolutions

1

Praca razem w biurze jest dla nas najlepszym rozwiązaniem ze względu na teamspirit. Jednak udało nam się znaleźć osoby tak wyjątkowe w swoim zaangażowaniu, podejściu i umiejętnościach, że zatrudnienie ich w formie pracy zdalnej jest dla nas świetnym rozwiązaniem. Dodatkowo każdy członek zespołu może pracować dowolną ilość czasu zdalnie.


Leifheit Polska

1

Jak każda firma, stawiająca pierwsze kroki na rynku, nawet jako oddział dużej międzynarodowej korporacji, na początku szukaliśmy oszczędności. Prowadzenie biura wiąże się ze znacznymi kosztami, które woleliśmy ulokować w kanałach wspierających sprzedaż. Ponadto zależało nam również na optymalizacji dnia naszych pracowników. Czas przeznaczony na dojazdy, często w korkach, nie jest zgodny z naszą filozofią „więcej czasu na rzeczy, które kochasz”. Wykonując pracę zdalnie, oczywiście musimy być niesamowicie zmobilizowani, ale przekłada się to na olbrzymie oszczędności czasu prywatnego.


Magazyn kulinarny aCOOKu

1

Przede wszystkim chęć stworzenia magazynu opisującego rzeczywistość, tworzonego przez ludzi, którzy są tam na miejscu, sprawdzają, testują, smakują i wydają subiektywne opinie. Z magazynem współpracują więc osoby rozsiane po całym świecie - od Stanów Zjednoczonych, po Europę, Afrykę, czy Azję. Poranne odprawy redakcyjne w biurowej sali konferencyjnej są po prostu niemożliwe.


JJ Communications

1

Po prostu nic nie stanęło na przeszkodzie. W naszej branży, duża część zadań może być wykonywana zdalnie, potrzebny jest tylko komputer i telefon. To często nawet bardzo wygodne. Obecnie, w ramach jednego z projektów realizujemy kilkadziesiąt eventów w całej Polsce - dzięki rozłożeniu teamu po całym kraju, jest to, z technicznego punktu widzenia, łatwiejsze. Ponadto - tak jak wspominałem, kładziemy nacisk na osobowość ludzi, z którymi pracujemy, a ten aspekt nie ma nic wspólnego z miejscem wykonywania pracy.


Surge Cloud

Po pierwsze, bardziej była to kwestia braku przeciwwskazań. Poza tym, chcąc pracować z najlepszymi musimy wykazywać elastyczność. Nie łatwo jest zbudować zespół składający się z czołowych specjalistów, zamykając wszystkich w sztywnych, archaicznych regułach.