Press enter to see results or esc to cancel.

HighSolutions

Strony internetowe, Sklepy on-line, Systemy internetowe, Aplikacje mobilne, Chatboty.

HighSolutions tworzą dedykowane rozwiązania IT dla biznesu.

Tak jak my – wierzą, że turkusowe organizacje to przyszłość. W związku z tym zapewnią Ci wsparcie zaangażowanego zespołu, który nie będzie tylko chciał “odwalić” robotę, ale z pasją i uwagą rozwiążą Twój problem.

Odwiedź ich stronę by zobaczyć przykładowe realizacje, a jeśli szukasz pracy z możliwością formy zdalnej – zobacz ich oferty!

Ogólnie o pracy zdalnej

Czym zajmuje się Wasza firma?

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla biznesu.
Strony internetowe, Sklepy on-line, Systemy internetowe, Aplikacje mobilne, Chatboty.

Czy idea pracy zdalnej była obecna w firmie od początku, czy pojawiła się później?

Od samego początku wszyscy pracowaliśmy zdalnie. Razem z rozwojem pojawiła się potrzeba stworzenia 2 biur - w Poznaniu - zespół projektowy i w Warszawie - zespół marketingowo-sprzedażowy. Oprócz tego na stałe współpracujemy z osobami pracującymi w pełni zdalnie.

Co skłoniło Was do wprowadzenia możliwości pracy zdalnej?

Praca razem w biurze jest dla nas najlepszym rozwiązaniem ze względu na teamspirit. Jednak udało nam się znaleźć osoby tak wyjątkowe w swoim zaangażowaniu, podejściu i umiejętnościach, że zatrudnienie ich w formie pracy zdalnej jest dla nas świetnym rozwiązaniem. Dodatkowo każdy członek zespołu może pracować dowolną ilość czasu zdalnie.

W jakiej formie praca zdalna funkcjonuje w Waszej firmie?

Jeśli chodzi o osoby zatrudnione na pełen wymiar godzin: 100% zdalnie, w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy od 7 do 10. Natomiast osoby zatrudniane tylko do konkretnych zadań są rozliczane godzinowo lub projektowo.

Czym zajmują się pracownicy pracujący zdalnie?

Obecnie zdalnie współpracują z nami programiści, graficy i marketingowiec.

Co było największą obawą przed wprowadzeniem pracy zdalnej?

Ciężko u nas mówić o “wprowadzeniu pracy zdalnej” gdyż funkcjonujemy z taką formą współpracy od zawsze. Udaje nam się zatrudniać zdalnie osoby na tyle wyjątkowe, że nie mamy obaw przy tym modelu. Etap weryfikacji takiej osoby podczas pracy przebiega bardzo szybko.

Jakie widzicie największe zalety pracowników pracujących zdalnie?

W jednej lokalizacji na pewno trudniej jest znaleźć osobę pasującą do naszych potrzeb i wartości. Biorąc pod uwagę większą pulę osób, mamy większe szanse na znalezienie bardziej odpowiedniego współpracownika.

[mc4wp_form id="1308"]