Press enter to see results or esc to cancel.

Jak wyważasz swój dzień między życiem a pracą?

Na to pytanie odpowiedzieli:

Patrycja Bończewska

Tak, staram się ćwiczyć jogę. Dieta? Sama nie wiem, to szerokie pojęcie. W 2018 postanowiłam pić więcej wody i robię to. Zawsze też jadłam dużo owoców i warzyw i jadłam regularnie.


Patrycja Bończewska

Ooo, o tym ostatnio zapominam, dlatego że zaprzyjaźniłam się z wieloma współpracownikami, a nigdy wcześniej tego nie robiłam.

Kiedy pracowałam na etacie, nie miałam wpływu na to, z kim pracuję. Teraz mogę sama wybrać z kim, do tego sama stawiam bariery, kiedy stop - kiedy praca, kiedy znajomość.

Potrafię działać cały dzień przez to, że zespół jest rozsiany po całym świecie, ale nadal potrafię oddzielić części dnia tylko na życie samo w sobie.


Wojtek Piesta

Szalki tej wagi raz przechylają się w jedną, a raz w drugą stronę, ale wieczorem okazuje się, że jest równowaga. Staram się nie pracować, kiedy jestem z bliskimi. Podobnie w drugą stronę. Lepiej usiąść, zrobić wszystko, co mam zrobić i zająć się innymi rzeczami. To dość proste założenie, ale piekielnie trudne. Ten balans trzeba trenować. Mi się to już udaje, choć też nie zawsze.