Press enter to see results or esc to cancel.

Gdzie szukałeś pracy zdalnej?

Na to pytanie odpowiedzieli:

Patrycja Bończewska

Na fb grupach, na olx, na praca.pl, a także rozmawiałam z ludzmi, z którymi miałam do czynienia w poprzednich pracach. Często polecali mnie znajomemu, bo wiedzieli, co umiem. Ten system poleceń był najbardziej trafiony.


Wojtek Piesta

Nie szukałem, starałem się sam stworzyć możliwość takiej pracy. Jeśli w firmie, z którą chciałem współpracować nie było opcji pracy zdalnej, to zaczynałem w niej staż, a potem przekonywałem przełożonych, żeby dali mi szansę. Robiłem tak też dlatego, żeby zdobywać doświadczenie w pracy dla dużych marek. Warto też budować portfolio wykonując niezbyt dobrze płatne zlecenia (to też robiłem, bo chciałem się nauczyć myślenia małych i dużych firm).

Teraz mam ten komfort, że nie muszę zgadzać się na propozycję pracy, jeśli nie mogę jej wykonywać zdalnie.

Ważna jest też obecność na LinkedIn i regularne uzupełnianie profilu. To w tym serwisie znalazł mnie mój aktualny pracodawca.

Można mnie znaleźć również pod adresem: https://www.wojciechpiesta.com. Dzięki temu, że mam swoją stronę internetową, to właściwie już nie szukam zleceń, bo osoby lub firmy, które szukają copywritera, piszą do mnie same.