Press enter to see results or esc to cancel.

Share Week 2018

W ekosystemie polskich blogów Zdalny Ninja pojawił się niedawno.

Ja sam rzadko czerpałem wiedzę na jakikolwiek temat z polskich źródeł. Zwykle były to książki i artykuły pisane w języku angielskim, gdzie najłatwiej znaleźć świeże, nietuzinkowe idee.

Są jednak 3 blogi, na które trafiałem zaskakująco regularnie. Ich treści były wyjątkowo oryginalne i warte poświęcenia swojego czasu.

Parę dni temu przypadkiem trafiłem na blog Andrzeja Tucholskiego i jego projekt Share Week. Co ciekawe, dzięki tej akcji dotarłem na nieznane mi wcześniej blogi, które pękają w szwach jeśli chodzi o ogrom darmowej, świetnie skatalogowanej wiedzy.

Uwielbiam wspierać innych w działaniu, stąd poniższa lista polecanych blogów i pomysł na luźniejszy niż zwykle wpis:

Mr.Vintage

Kopalnia wiedzy o męskim stylu. Sytuacja w Polsce w ciągu ostatnich paru lat zmieniła się diametralnie. Mężczyźni zaczęli ubierać się zgodnie z klasycznymi zasadami mody męskiej. Uważam, że to zasługa między innymi Michała Kędziora. Polecam z całego serca. Nie tylko osobom, które dopiero zaczynają dbać o własny styl, ale też tym, którzy poszukują nietypowych propozycji ubioru.

Klientomania

Wszechstronny blog o podejściu do klienta. Pełen przekrój wpisów od władania swoim głosem do Tworzenia kultury wewnątrzzespołowej. W zależności od tego, jak wolisz pochłaniać wiedzę –  znajdziesz ją w formie tradycyjnych tekstów, jak i podcastu.

Prosta Ekonomia

Prosta Ekonomia to zaskakująco dobrze zaprezentowana wiedza ekonomiczna, i to w tak prosty, wysokojakościowy sposób. Widać ogrom pracy włożony w każdy film, który powstaje oraz silne poczucie misji edukacji. Trzymam kciuki za ich działania, szczególnie, że wszystko co robią, oddają całkowicie za darmo.

Czy coś powinienem dodać?

(1 ocen)
Loading...